ŽUPNE OBAVIJESTI ZA 29. NEDJELJU /GOD. ”C”/ 16. listopada 2016.

ŽUPNE OBAVIJESTI ZA 29. NEDJELJU /GOD. ”C”/ 16. listopada 2016.

Svete mise: Župna crkva u 8 sati: + Biserka, Juro, Anka i Franjo Grgić; +Andrej Mandić; +Kristina, Drago, Ilija i Ljuba Velić; +Daroslav i Franjo Ivašković.

Raspored svetih misa u iduću nedjelju: župna crkva u 8 i 11 sati te u Kraljama u 9 i 30 sati.

Od spomendana i blagdana u idućem tjednu izdvajamo: sutra je sv. Ignacije Antiohijski, biskup i mučenik; u utorak je sv. Luka evanđelist; u srijedu je sv. Petar Alkantarski; U subotu je spomendan sv. Ivana Pavla II, pape.

U iduću nedjelju slavi se Svjetski misijski dan. Svjetski misijski dan slavi se svake godine na predzadnju nedjelju listopada. Na ovaj dan solidarnosti katolika diljem svijeta prikuplja se misijska kolekta koja se cjelovita dostavlja Ekonomatu banjalučke biskupije.

Tisak: Glas koncila, Katolički tjednik, Glasnik Srca Isusova i Marijina.

Prilog za potrebe župe dala je jedna osoba koja nije željela da joj se čita ime. Od srca joj hvala.