Dani otvorenih vrata u Franjevačkom sjemeništu i Postulaturi u Visokom

Dani otvorenih vrata u Franjevačkom sjemeništu i Postulaturi u Visokom

Visoko – Franjevačko sjemenište i postulatura u Visokom organiziraju Dane otvorenih vrata: „Dođi i vidi!“ u terminu od 16.-17.5.2015. godine.

 

Ministrantski susret „Framin“ je tradicionalna manifestacija koja će se ove godine održati u subotu 16. svibnja u Franjevačkom sjemeništu u Visokom. U sklopu ovog programa će biti organizirani i „Dani otvorenih vrata Franjevačkog sjemeništa i postulature“. Župnici mogu prijaviti mlade koji razmišljaju o duhovnom pozivu i žele iskusiti kako izgleda život u samostanu. Mladići koji se prijave mogu ostati u samostanu na konaku i nakon programa „Framina“ u subotu 16.5. i u nedjelju 17.5. kako bi sudjelovali u životu đaka. Prijave se mogu poslati na mail fra Danijela Rajića, meštra postulanata: fra.danijel@gmail.com najkasnije do 6.5.2015.

 

Isus je govorio: „Žetva je velika, ali radnika malo. Molite dakle gospodara žetve da radnike pošalje u žetvu svoju.“ (Lk 10, 2)

 

Fra Danijel Rajić, meštar postulanata

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.