Župne obavijesti

Župne obavijesti
  1. nedjelja kroz godinu ( B )    – Bihać 15. 11. 2015.

(mlada nedjelja)

 

  1. Mise kroz tjedan: rana u 8 sati: a) Za + Ankicu Struhar; b) Za ++ Ivicu, Kristinu i Stjepana Ćurića, te Katu i Ivana Mikića.

Kralje (9 i 30): Za ++ Nikolu, Vojku, Ružu i Zoru Vuković, Luku i Franku Šeremet i Ivana Tomića.

Golubić (9 i 30): Za ++ Peru, Milu, Jagu i Maru Terzić, te Jandru i Anu Janković.

Vedro Polje (16 sati): Za ++ Franju, Stipu, Ljubu i Katu Šimić.

Ponedjeljak: Za + Getrudu Jelić – „Gendu“.

Utorak:

Srijeda:

Četvrtak:

Petak: Za ++ Branka, Franju i Ružicu Murgić, te Franju Bilena.

Subota (Vedro Polje u 16 sati): Za ++ Ivanku i Marka Jurića. U župnoj crkvi u 17 sati:

Slijedeća nedjelja – Svetkovina Krista Kralja. Sv. mise: rana u 8 sati: a) Za ++ Luku, Mariju i Blaženku Ivušić, te Iliju, Olgu, Luku i Ivana  Velića; b) Za ++ Slavicu Meštrović, Ankicu-Cicu Rogić, te Marka i Luciju Šantić.

Kralje (9 i 30): Za ++ Željku, Zvonku i Antu Mikića.

Golubić (9 i 30): Za ++ Mariju, Franku, Marka, Jelu i Jandru Jerkovića, te Franku i Juru Grgića.

Vedro Polje (16 sati): Za ++ Fra Viktora Šakića i sve pok. franjevce koji su služili u Bihaću.

 

  1. Darovatelji za jaslice: Marko Jurić + Tome sa Križa 20 KM, Stjepan Klepić + Ante sa Križa 10 KM, Luca Murić iz Cazina 10 KM, obitelj Rukavina 20 KM, Ana Mlinarić + Stipe 20 KM, Stipo i Ana Franjić sa Križa 20 KM, darovateljica sa Plandišta 200 KM, druga darovateljica također sa Plandišta 20 KM, Ivanka Marijanović iz Žegara 50 kuna, Marko Šimić + Ilije iz Vedrog Polja 10 KM. Hvala im lijepa.

 

  1. Tisak: Katolički tjednik, Glasnik Srca Isusova i Marijina,

 

  1. Prošloga tjedna preminuli su: Lucija Valentić rođ. Vujić iz Luka, žena + Rudolfa, u 84. godini života; Ivan Knežević, sin Tome i Marije rođ. Ivušić iz Kralja, u 82. godini života; i Marija Jurić rođ. Matijević, žena Stipe iz Vedrog Polja u 68. godini života. Pokoj vječni …
  2. U srijedu je dan Vukovara: u KŠC-u se obilježava memorija u 18 sati.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.