ŽUPNE OBAVIJESTI 4. KORIZMENA NEDJELJA /GOD. ”C”/ 27. ožujka 2022.

ŽUPNE OBAVIJESTI 4. KORIZMENA NEDJELJA /GOD. ”C”/ 27. ožujka 2022.

Danas je 4. korizmena nedjelja (”Sredoposna”); Nedjelja ”Laetare” – Veselite se
Svete mise u iduću nedjelju su u redovitim terminima u župnoj crkvi te u Kraljama.
Od danas je počelo ljetno računanje vremena, pa su svete mise radnim danom u župnoj crkvi već od sutra u 18 sati.
Križni put već od idućeg petka (01. travnja) u župnoj crkvi počinje u 17 i 30 sati a u Kraljama u 16 sati. Nakon toga slavit ćemo sv. Misu.
Od danas primamo svete mise koje ćemo slaviti radnim danom u župnoj crkvi u mjesecu svibnju.
Uskrsna ispovijed bolesnih i nemoćnih u našoj župi: utorak (29. ožujak): Vedro Polje (1 svećenik) i Žegar (1 svećenik); četvrtak (31. ožujak): Kralje, Vrkašić i Kalina (1 svećenik) Križ (1 svećenik); petak (01. travanj): ispovijedamo bolesne i nemoćne po gradu u dogovoru i rasporedu sa pastoralnim vijećnicima.
U iduću subotu, 02. travnja 2022. imat ćemo ispovijed bolesnih i veliku uskrsnu ispovijed za naselja Dobrenicu i Golubić. Sveta misa u Dobrenici je u 14 sati a u Golubiću u 15 i 30 sati. Pola sata prije svete mise u Dobrenici ispovijedamo odrasle vjernike a nakon svete mise pohodit ćemo i bolesne u ovom naselju. U Golubiću ćemo najprije pohoditi bolesne u njihovim kućama a nakon toga je ispovijed odraslih u kapelici.