Primopredaja župe Bihać

Primopredaja župe Bihać

fra Božidar Blažević Dana 24. srpnja 2013. godine obavljena je primopredaja župe sv. Ante Padovanskog u Bihaću. Dosadašnji župnik fra Božidar Blažević predao je župu u srijedu pod večernjom svetom misom pred pomoćnim banjolučkim biskupom fra Markom Semrenom novom župniku fra Anti Zrakiću. Fra Božidar je obnašao službu župnika u Bihaću od ljeta 2012. do ljeta 2013. godine. Za to malo vremena fra Božidar je učinio puno za ovu župu. Prema odluci franjevačke provincije Bosne Srebrene fra Božidar je privremeno namješten za župnog vikara u Busovači. Par tjedana prije župu je napustio dotadašnji župni vikar fra Robert Slišković, a na njegovo je mjesto došao novi župni vikar fra Tomislav Svetinović.

fra Anto ZrakićFra Anto Zrakić je na mjesto župnika došao iz župe Šikara kod Tuzle gdje je obnašao službu župnog vikara. Fra Božidaru Blaževiću želimo Božji blagoslov i uspješan daljnji rad na novoj župi, a novom župniku fra Anti Zrakiću želimo dobrodošlicu i plodonosan rad u župi Bihać.

Autor

Za više fotografija o fra Božinom oproštaju kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.