Ručak za prakarature i one koji su bili vodiči kod blagoslova obitelji

Ručak za prakarature i one koji su bili vodiči kod blagoslova obitelji

Prakaraturski ručakDana 12. siječnja nakon pučke svete mise upriličen je ručak za prakarature i one koji su bili vodiči i pratnja svećenicima prilikom blagoslova obitelji. Pozivu su se odazvali gotovo svi. Ručak i druženje je potekao u vedroj i opuštenoj atmosferi. Župnik fra Anto se ovom prilikom srdačno zahvalio svim onima koji su nesebično odvojili svoje dragocjeno vrijeme i koji su nam se stavili na raspolaganje. Župnik je također zamolio za spremnost oko daljnje suradnje, jer aktivnosti nisu završile s blagoslovom obitelji. Budući da je danas sve manji broj onih novih članova koji su spremni preuzeti ulogu prakaratura, župnik je zamolio starije članove da još ne odustaju od te službe dokle ih god zdravlje služi. Ovim se putem želim zahvaliti framašici Ivi Vujić koja je pomogla časnoj sestri Atanaziji oko posluživanja za vrijeme ručka.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.