Moljenje opijela na grobljima u Vrkašiću i u Golubiću

Moljenje opijela na grobljima u Vrkašiću i u Golubiću

Centralni križ u GolubićuDanas, 02. studenog, na spomendan vjernih mrtvih (Dušni dan) u našoj župi slavljene su također dvije mise, i to na dva naša groblja: sv. Nikole Tavelića u Vrkašiću i sv. Martina u Golubiću. Na groblju u Vrkašiću sveta misa je slavljena u 11:00 sati, a molitva opijela sat i pol ranije. Svetu misu predvodio je župnik fra Anto Zrakić uz koncelebraciju župnog vikara fra Tomislava Svetinovića.

U poslijepodnevnim satima točnije u 16:00, slavljena je još jedna sveta misa i to na groblju sv. Martina u Golubiću koju je predvodio župni vikar fra Tomislav Svetinović uz koncelebraciju župnika fra Ante Zrakića. Sat i pol prije svete mise župnik i kapelan su molili opijela na pojedinim grobovima pokojnika. Na koncu mise župnik je izmolio zajedničko opijelo za sve poginule i pokojne koji su pokopani na ovome groblju.

Autor

Za više fotografija s groblja u Vrkašiću kliknite ovdje

Za više fotografija s groblja u Golubiću  kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.