Dan bolesnika i medicinskoga osoblja

Dan bolesnika i medicinskoga osoblja

U srijedu, 11. veljače i naša župna zajednica proslavila je spomendan Gospe Lurdske, Svjetski dan bolesnika i svih koji se brinu za njih. Spomendan Gospe Lurdske Svjetskim danom bolesnika proglasio je papa Ivan Pavao II. 13. svibnja 1992. potičući svijet da se senzibilira na bolesnike.

U večernjem euharistijskom slavlju sudjelovali su i liječnici i medicinski djelatnici našeg grada, a slavlje je predvodio naš župnik fra Anto Zrakić.

Nakon euharistijskog slavlja, druženje je nastavljeno uz domjenak u župnoj vjeronaučnoj dvorani. Medicinskim djelatnicima se obratio župnik koji je svima zahvalio na brizi za bolesne, za one koji su nužno upućeni na pomoć drugih.

Fra Mario Katušić

Za više fotografija kliknite ovdje.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.