Proslava blagdana svete Marie de Mattias

Proslava blagdana svete Marie de Mattias

I ove godine sestre Klanjateljice Krvi Kristove  u Bihaću, zajedno s članicama Zajednice Krvi Kristove i drugim župljanima proslavile su svetkovinu njihove utemeljiteljice – svete Marije De Mattias.  Pjevanu sv. Misu u 17 sati predvodio je župni vikar fra Mario Katušić u koncelebraciji s gos. župnikom fra Antom Zrakićem. U propovijedi je fra Mario ukratko osvijetlio lik Marije De Mattias a napose  karizmu i pobožnost prema Krvi Kristovoj  koja se već više od 180 godina prenosi preko njenih sestara na svih 5 kontinenata. Uz čestitku za blagdan zahvalio je sestrama za njihovo dugogodišnje djelovanje u Bihaću i poželio  Božji blagoslov i nastavak  apostolata po novim zvanjima.  Nakon svete Mise svi okupljeni nastavili su slavlje uz skromni domjenak u dvorani.

Za više fotografija kliknite ovdje.

                                                                                                                              S.B.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.