Župne obavijesti

Župne obavijesti
  1. nedjelja po Uskrsu (B)    – Bihać, 17. 05. 2015.

  1. Mise kroz tjedan: danas u 8 sati: za ++ Antu, Juru, Mariju, Kazimira i Delfu Mihić. Kralje u 9 sati i 30 minuta: za ++ Mariju Ćaćulović, Josu i   Maru Mažar i Franju Altića. U župnoj crkvi je pučka misa u 11 sati, a u Golubiću – na groblju sv. Martina – blagoslov polja i sv. misa u 11 sati. Popodne u 18 sati misa je u Vedrom Polju.

 Ponedjeljak: za ++ Danicu i Luku Petrovića i sve pok. iz ob. Petrović i Janković.

 Utorak: za ++ Ivana, Tomu, Maru i Filipa Šimića.

 Srijeda:

 Četvrtak: za ++ Petra i Franjku Crnković, te Ivana i Jelenu Jurić.

 Petak: za ++ Mariju i Franju Matijevića, te Nevenku Jelaska.

 Subota: Za ++ Franju i Biserku Grgić i sve pok. iz ob. Grgić i Ćaćulović, te Josu Dejanovića i sve pok. iz ob. Dejanović i Šutić.

 Sljedeća nedjelja – Duhovi (Pedesetnica): u 8 sati: za ++Matu i Danku Jurić i sve pok. iz obitelji Jurić. U Golubiću misa u 9 i 30,  u župnoj crkvi pučka misa u 11 sati, u Kraljama blagoslov polja i sv. misa u 11 sati.

  1. Tisak: Glas koncila, Katolički tjednik i Glasnik mira Međugorje.

  1. Danas je sastanak molitvene zajednice Krvi Kristove u 17 sati u župnoj crkvi.

  1. U drugi ponedjeljak u našoj župnoj crkvi, osim svibanjske pobožnosti i sv. mise u 18 sati, bit će misa u 11 sati za sve naše poginule i stradale branitelje prigodom 23. godišnjice osnivanja postrojbi HVO-a Bihać.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.