Župne obavijesti

Župne obavijesti

32. nedjelja kroz godinu ( B )  – Bihać, 8. 11. 2015.

(Danas je glasanje u Banja Luci za izbor zastupnika u Hrvatskom saboru)

  1. Mise kroz tjedan: danas – rana misa 8 sati: a) Za ++Augusta i Luciju Jurić, Ljubu Kološinac, te Dušana i Božanu Lepir. b) Za ++ Ivu, Katu, Katicu Milku i Zorana Jelića i ostale pok. iz obitelji Jelić.

Kralje (9 i 30): Za ++ Ivana, Katu i Danicu Knežević.

Golubić (9 i 30): Za ++ Nikolu, Katu, Marka, Gabru i Franku Rogić i ostale pok. iz obitelji Rogić.

Vedro Polje (16): Za ++ Stipu, Zrinka, Zorku i Duju Jurića, te Ivana, Anu  i Jandru Kolića i sve pok. iz obitelji Jurić i Kolić.

 

Ponedjeljak: Za ++ Katu i Milu Grgića, te Slavka Anđelića.

Utorak: U 11 sati, izmolit će se opijelo i molitva za poginule branitelje i žrtve rata na groblju Križ-Žegar, prigodom obilježavanja 24. godišnjice  Glavnog stožera HVO-a regije Bihać. U 17 sati je redovna misa u župnoj crkvi: a) Za ++ Ljubicu Mangel i Augusta Hanzića. b) Za ++ Vincu i Stipu Rukavina i sve pok. iz obitelji Rukavina.

Srijeda: Za ++ Anđu i Milkana Pepića.

Četvrtak ( u Vedrom Polju u 16 sati): Za ++ Slavka i Milu Mihića.

(U župnoj crkvi u 17 sati):

Petak: Za ++ Nikolu, Milku i Milu Ćaćulovića.

Subota: Za ++ Anu i Juraja Kovača, Branku i Antu Jankovića i sve pok. iz obitelji Janković.

 

Slijedeća nedjelja – 33. nedj. kroz godinu: (u srijedu je mijena pa je slijedeća nedjelja mlada nedjelja): rana misa u 8 sati: a) Za + Ankicu Struhar; b) Za ++ Ivicu, Kristinu i Tjepana Ćurića, te Katu i Ivana Mikića. U 11 sati je pučka misa i blagoslov sa Presvetim.

Kralje (9 i 30): Za ++ Nikolu, Vojku, Ružu i Zoru Vuković, Luku i Franku Šeremet, te Ivana Tomića.

Golubić (9 i 30): Za ++ Peru, Milu, Jagu i Maru Terzić, te Jandru i Anu Janković.

Vedro Polje (16 sati): Za ++ Franju, Stipu, Ljubu i Katu Šimić.

 

  1. Darovatelji za crkvu: Zora Živković + Nikole iz Luka 30 KM, Mirjana Jureša rođ. Jelić iz Zagreba 200 kuna.

Za božićne jaslice: Božica Ćaćulović + Miroslava iz Žegara 50 kuna, Tomislav Pranjić + Luke 10 KM, Marijo Bujanović iz Luka 20 KM, N. N. iz Ozimica – 10 KM.

Za crkvu u Kraljama: Molitvena zajednica Vrkašić 90 KM i molitvena zajednica Kralje 190 KM, N. N. – 10 KM. Svima iskrena hvala. Novčani fond za crkvu u Kraljama iznosi 1440 KM. Dva prozora u  svetištu koja su najviše stradala od trulenja i vlage, ako bi naručili od PVC – materijala koštala bi 1400 KM (tj. svaki bi koštao 700 KM). Ako je to skupo, odustat ćemo do proljeća od narudžbe do proljeća, pa da možda skupimo još sredstava.

 

  1. Tisak: Glas konicila, Katolički tjednik, mjesečnik Marija, mjesečnik Mir – Međugorje, Svjetlo riječi.

 

  1. U kancelariji možete nabaviti jednolisne i dvanaestolisne kalendare.

 

  1. Prošloga tjedna preminula je Vera Mikuljan iz Bihaća, žena Josipa Mikuljana, u 61. godini života. Pokoj vječni…

 

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.