Župne obavijesti

Župne obavijesti

3. vazmena nedjelja ( C )    Bihać, 10. 04. 2016.

(mlada nedjelja)

 

1.    Mise kroz tjedan: rana u 8 sati: a) Za ++ Maru, Tomu, Ivana i Filipa Šimića; b) Za ++ Sofiju i Luku Tomljenovića. U 11 sati pučka misa.

Kralje (9 i 30): Za ++ Antu i Jakova Jerkovića.

Golubić (9 i 30): Za ++ Stjepana, Matu, Mariju, Juru, Matu i Franju Tomića, te Ankicu i Ivicu Mikulčića.

Vedro Polje (17 sati): Za ++ fra Viktora Šakića i ost. pokojne franjevce.

 

Ponedjeljak:

Utorak:

Srijeda: Za ++ Hedvigu, Josipa i Stanislava Kovačića. (5. utorak od 13. utoraka na čast sv. Anti).

Četvrtak:

Petak: Za ++ Lucu, Zvonimira i Mariju Ivankić.

Subota: Naš župni pjevački zbor ide ide u Banja Luku i u katedrali nastupa uz ostale župne zborove prigodom jubileja godine Božjeg milosrđa. Toga dana u Kraljama je misa u 11 sati: Za sve poginule branitelje HVO-a regije Bihać prigodom obilježavanja 22. obljetnice Utemeljenja 101. pukovnije Ante Kneževića-Krpeta. – U župnoj crkvi je večernja misa u 18 sati.

 

Slijedeća nedjelja ( Četvrta vazmena nedjelja – Nedjelja Dobrog Pastira – Svjetski dan molitve za svećenička i redovnička zvanja: Rana misa u 8 sati: a) Za ++ Peru Matijevića i Mariju Marjanović, te ostale pokojnike iz obitelji Matijević; b) Za ++ Mirjanu, Lucu i Ivu Dujmovića.

Kralje (9 i 30): Za ++ Antu, Zvonku i Željku Mikića, te sve pok. iz obitelji Mikić i Ćurić.

Golubić (9 i 30):

Vedro Polje (17 sati): Za + Šimu Vukovića.

 

2.    Darovatelji: za cvijeće u župnoj crkvi: Slavica Vuković i Marija Hakenšmit sa Plandišta po 25 KM. Za stolariju u Kraljama: Delfina Mihić kći pok. Ivana (Piće) iz Kralja 20 eura, Mate Jerković + Jure iz Kralja 30 KM. Hvala im lijepa.

3.    Tisak: Svjetlo riječi, Katolički tjednik, Glas koncila.

4.    U našoj je župi preminuo: Jandre Dujmović sa Križa, sin Jose i Ljube rođ. Franjić u 79. godini života. Pokoj vječni…

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.