ŽUPNE OBAVIJESTI 5. NEDJELJA  /GOD. ”C”/ 06. veljače 2022.

ŽUPNE OBAVIJESTI 5. NEDJELJA  /GOD. ”C”/ 06. veljače 2022.

Danas je 5. nedjelja kroz crkvenu godinu i ujedno mlada nedjelja. Današnja nedjelja se slavi kao Dan života. Prema odluci naših biskupa, a na prijedlog Svetoga Oca, svake godine prva nedjelja veljače posvećena je razmišljanju i molitvi za dar života.
Svete mise u iduću nedjelju su u redovitim terminima u župnoj crkvi te u Golubiću.
U četvrtak je spomendan blaženog Alojzija Stepinca, biskupa i mučenika; u petak je spomendan Blažene Djevice Marije Lurdske. Slavi se kao Svjetski dan bolesnika. Na ovaj dan molimo za bolesnike i za zdravstvene djelatnike, kao i za sve one koji se skrbe o bolesnicima.
Nakon zimske stanke iduće nedjelje, 13. veljače 2022., nakon pučke sv. Mise nastavljamo sa vjeronaučnom pripravom naših prvopričesnika.
Obavijest iz župe Zavalje: u utorak, 8. veljače 2022., u župnoj crkvi na Zavalju u 12 sati slavit će se sveta misa za +vlč. Milu Ivančića; u subotu 12. veljače 2022. godine Skočaj, filijala župe Zavalje, proslavit će svoj patron Majku Božju Lurdsku. Sveta misa je u 11 sati.