ŽUPNE OBAVIJESTI 13. NEDJELJA KROZ GODINU /GOD. ”C”/ 26. lipnja 2022.

ŽUPNE OBAVIJESTI 13. NEDJELJA KROZ GODINU /GOD. ”C”/ 26. lipnja 2022.

Danas je 13. nedjelja kroz crkvenu godinu.
Iduće nedjelje svete mise slavit ćemo u redovitim terminima u župnoj crkvi te u Kraljama.
U srijedu je svetkovina sv. Petra i Pavla. Svetu misu slavit ćemo samo u župnoj crkvi u 18 sati.
U petak, 1. srpnja 2022. god. je svetkovina Krvi Kristove koju kao svoju titularnu svetkovinu slave sestre Klanjateljice Krvi Kristove. Svetu Misu slavit ćemo u redovitom terminu u 18 sati. Nakon sv. Mise sestre organiziraju klanjanje pred Presvetim oltarskim sakramentom. Stoga pozivaju ne samo članove Zajednice Krvi Kristove, nego i sve vjernike koji to mogu da im se pridruže u proslavi ove svetkovine.
Od danas primamo svete mise koje ćemo u župnoj crkvi slaviti radnim danom u mjesecu kolovozu.
Proteklog tjedna je u 99. godini života preminula Marija Kulaš. Pokopana je u srijedu na groblju Križ-Žegar. U Zagrebu je 24. 6. 2022. u 90. godini života umrla Anka Anušić. Pokopana je u subotu na groblju Križ-Žegar. U Vedrom Polju je jučer u 77. godini života umro Luka Jurić. Pokop +Luke bit će danas u 17 sati na groblju Križ-Žegar. U Zadru je jučer u 84. godini života umrla Kata Rukavina. Pokop +Kate bit će u utorak u 16 sati na groblju Križ-Žegar. U Golubiću je jučer u 67. godini života umro Ivan Vuković. Pokop +Ivana bit će sutra u 17 sati na groblju u Golubiću. Pokoj vječni…