ŽUPNE OBAVIJESTI 6. USKRSNA NEDJELJA /GOD. ”C”/ 22. svibnja 2022.

ŽUPNE OBAVIJESTI 6. USKRSNA NEDJELJA /GOD. ”C”/ 22. svibnja 2022.

Danas je 6. uskrsna nedjelja.

Danas je blagoslov je polja i sv. Misa u 11 sati u Kraljama, za župljane iz Kaline, Vrkašića i Kralja.

U četvrtak je svetkovina Uzašašća Gospodinova (Spasovo). Svete mise na taj dan slavit ćemo po ovom rasporedu: u župnoj crkvi u 18 sati te u Kraljama u 9 i 30 sati.

U iduću nedjelju pod pučkom sv. Misom u 11 sati proslavit ćemo Prvu Svetu pričest u našoj župi. Toga dana svete mise slavit ćemo u župnoj crkvi u 8 i 11 sati te u Golubiću u 9 i 30 sati. Molimo prvopričesnike i njihove roditelje da toga dana dođu pola sata prije svete Mise.

U iduću subotu, 28. svibnja, u 17 sati u našoj župnoj crkvi je ispovijed za ovogodišnje prvopričesnike i njihove roditelje.

Stigao je novi broj lista ”Svjetlo riječi”. Pretplatnici ga mogu podići u našem župnom uredu.

U srijedu 25. svibnja 2022. godine Braniteljske udruge HVO-a Bihać obilježit će 30. obljetnicu ustroja HVO-a regije Bihać i organizirane obrane Hrvata USŽ-e tijekom Domovinskog rata 1992.-1995. godine. Sveta misa za poginule, nestale i preminule branitelje na taj dan bit će u našoj župnoj crkvi u 11 sati.