Uklanjanje jaslica i borova iz crkve

Uklanjanje jaslica i borova iz crkve

Uklanjanje jaslica i borovaDan nakon završetka božićnog ciklusa kapelan je uz pomoć framaša i troje naših župljana volontera organizirao uklanjanje jaslica i borova iz župne crkve. U ponedjeljak 13. siječnja u 9:00 sati počela je radna akcija uklanjanja božićnih jaslica i borova, koja je trajala do podne. Ovim se putem zahvaljujemo framšima: Anušić Mariji, Klepić Miji, Klepić Eni, Klepić Ivani, Pranjić Ani, Jurić Katarini, Klepić Anti, Klepić Mati, Velić Josipu, Vujić Ivi, Franjić Anici, Živković Ljubici, te troma našim župljanima volonterima: g. Jurić Renati, g. Anušić Višnji i g. Dujmović Tomislavu. G. Anti (Šari) Šimiću se zahvaljujemo na odvozu smeća koje se nakupilo od borova i jaslica.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.