Pripreme za izradu božićnih jaslica

Pripreme za izradu božićnih jaslica

Pripreme za izradu jaslicaKako se s početkom došašća na duhovan način pripremamo za proslavu Božića, isto se tako pripremamo na izvanjski način. Budući da će ove godine u našoj župi božićne jaslice biti drugačije od prethodnih godina na vrijeme se počelo s prikupljanjem materijala te izvedbom grubljih radova. Tako se prije par tjedana prikupila potrebna mahovina i ostali potrebni prirodni rekviziti. U zadnje vrijeme odrađuju se završne radnje (pravljenje grada Betlehema, izrada elektroinstalacija, farbanje kartona i ostali detalji). Inicijator ovogodišnjih jaslica je bihaćki kapelan, a u izradi mu pomažu bihaćki framaši. U sklopu ukrašavanja crkve, prošlog tjedna dovezeni su i u crkvi postavljeni borovi. Ove godine, oni su dar obitelji Tomislava Pranjića, kojemu se ovim putem, u ime župnog ureda i cijele župe, iskreno zahvaljujemo.

Autor

Za više fotografija o pripremama za jaslice kliknite ovdje

Za više fotografija o pribavljanju borova kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.