Božićna priredba u područnoj školi Harmani II u Žegaru

Božićna priredba u područnoj školi Harmani II u Žegaru

Božićna priredba u područnoj školi Harmani II u ŽegaruDana 23. prosinca u 17:00 sati održana je tradicionalna božićna priredba učenika područne škole u Žegaru. Na njoj su sudjelovali učenici iz područnih škola Vedro Polje i Golubić, kao i učenici iz centralne škole Harmani II. Na priredbi je bilo prisutno oko 130 posjetitelja koji su oduševljeno pratili sve točke koje su njihova djeca izvodila. Na završetku programa ravnateljica Tijana Bišćević udijelila je nagrade učenicima koji su svojim božićnim radovima osvojili prvo, drugo i treće mjesto. Nakon dodjele nagrada prisutnima su se još obratili: župnik fra Anto Zrakić, g. Roman Jurić, g. Vinko Šantić, te s. Ana Iveljić koja je pozvala sve posjetitelje da kupnjom božićnih radova nagrade trud svoje djece.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.