Božićni paketići za najmlađe župljane

Božićni paketići za najmlađe župljane

Božićni paketići, 2013.I ove su se godine dobri ljudi iz Njemačke potrudili pripremiti i preko Caritasa poslati u banjolučku biskupiju prigodne božićne paketiće. Tako je u ponedjeljak 23. prosinca župni vikar fra Tomislav s gdinom. Matom Šantićem – Garanom krenuo za Banja Luku kako bi paketiće dovezli u župu Bihać. I ove godine za našu župu prijavljeno je i dovezeno 300-tinjak paketića za djecu raznih uzrasta. Tako su paketići bili razvrstani po spolu i kategorijama: za malu djecu, đake i teenagere. Dijeljenje ovih paketića je bilo na sam Božić poslije rane i pučke mise, ali i na objema našim filijalama gdje su župnik u Golubiću i kapelan u Kraljama dovezli i podijelili tamošnjoj djeci prigodne paketiće. Ovim se putem zahvaljujemo svim obiteljima iz Njemačke koje su nam poslale paketiće, zatim gdinu. Mati Šantiću  na prijevozu paketića i dakako našim framašima koji su pomogli u podjeli paketića.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.