Krizma u Bihaću, 2014.

Krizma u Bihaću, 2014.

Krizma u Bihaću, 2014.Dana 24. svibnja u župi sv. Ante Padovanskog u Bihaću obavljen je sakrament kršćanske zrelosti za 39 bihaćkih krizmanika. Sat vremena prije svete krizme biskup Franjo Komarica obavio je ispit kandidata za krizmu. U 11:00 sati s oglašavanjem novo-elektrificiranih župnih zvona započela je svečana sv. misa uz koncelebraciju još pet svećenika. U svojoj propovijedi biskup je pozvao sve ovogodišnje krizmanike i njihove roditelje da ne zaborave na one darove koje su primili te da te darove i dalje u svom životu razvijaju i njeguju. Po završetku krizmanici su se sa svojim kumovima, roditeljima i prijateljima uputili svojim domovima da uz zajednički obrok proslave svoj dan kad su postali punoljetni kršćani.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.