Dani kruha u Bihaću

Dani kruha u Bihaću

Dani kruha i plodova obilježavaju se 12. listopada, kao zahvala na svim uspjesima i darovima tijekom godine. Kao i svake godine ova manifestacija obilježena je na prigodan i lijep način u župi svetog Ante Padovanskog. Svečanost dana kruha, uz molitvu, blagoslov i simbolično blagovanje kruha uveličali su mališani pod vodstvom s. Mirjane Juranović koji su recitacijom i pjesmom uljepšali ovaj dan. Hvala učiteljima, učenicima te njihovim roditeljima koji su zajedno pripremali kruh, razna peciva i druge plodove zemlje. Svi su sudionici ove lijepe manifestacije višestruko nagrađivani pljeskom svih prisutnih za sve urađeno, priređeno i prezentirano.

Za više fotografija kliknite ovdje.

Ivana Klepić

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.