Radna akcija framaša

Radna akcija framaša

Radna akcija framašaNakon završenih proslava primanja u framu i patrona župe, osjetila se potreba za čišćenjem i uređenjem zajedničkih prostorija župnih dvorana. Na poziv fra Tomislava nekoliko vrijednih framašica i framaša se odazvalo i započelo s čišćenjem navedenih prostorija. Akcija čišćenja je trajala dva dana u dvije faze. Prvo je uslijedilo čišćenje donje dvorane koja se koristi u rekreativne svrhe, a sutradan i gornje koja služi u različite svrhe. Nakon strpljivog i požrtvovnog rada vrijednih framaša obje dvorane su uređene i vraćene u funkciju. Ovim putem se zahvaljujemo svim onim djevojkama i dečkima koji su se odazvali i zajedničkim radom i druženjem uredili i stavili u funkciju dvije župne dvorane.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.