Župne obavijesti za petu nedjelju po Uskrsu

Župne obavijesti za petu nedjelju po Uskrsu

Danas je peta nedjelja po Uskrsu.
1. Rana misa je za pokojne Matu i Danku Jurić te ostale pok. iz te obitelji

2. Mise kroz idući tjedan su slijedeće:
Ponedjeljak: Za pokojnoga Josipa Altića
Utorak: Za pokojne Ivana, Tomu, Maru i Filipa Šimića
Srijeda: Za pokojne članove obitelji Jenko
Četvrtak: Za pokojne Ilonu i Maćaša Siđi te Mariju Jurković
Petak: Za pokojne Božu, Julijanu, Juraja i Ankicu Brudera
Subota: Za pokojne Josu Šantića i njegove roditelje
Nedjelja: Za pokojne Marijana Dujmovića i ostale pok. iz obitelji Dujmović i Klobučar; 2) za pokojnog Ivicu Jakovca.

3. Danas je blagoslov polja u Kraljama u 11:00 sati. U župnoj crkvi nema pučke svete mise.

4. U utorak je 10. od 13 utoraka na čast sv. Anti. U idućem tjednu važnijih spomendana i blagdana nemamo.

5. Iduće nedjelje u 11:00 sati bit će slavljena sveta misa za sve poginule i nestale branitelje HVO-a Bihać, a povodom obilježavanja 22. obljetnice osnivanja Hrvatskog vijeća obrane Bihać. Prije pučke mise bit će opijelo na groblju Križ/Žegar.

6. U iduću subotu u 11:00 sati u našoj župi je sv. Krizma. Biskup bi trebao doći do pola 10 i trebali bi ga kao vjernici s našim krizmanicima dočekati. Ispovijed za krizmanike, njihove roditelje i kumove bit će u petak u 16:00 sati. Roditelji krizmanika su dužni za svakog krizmanika platiti 50 KM.

7. Darovatelji za crkvu: Murić Luca iz Cazina 20 KM, Darovateljici zahvaljujemo. Ovim putem se također zahvaljujemo našim dvjema župljankama (rođenim sestrama) Silviji Grgić, r. Tomljenović i Maji Janković r. Tomljenović koje su nam obložile oba svetohraništa svilenom postavom i tako učinile da nam svetohraništa (tabernakuli) iznutra ljepše izgledaju.

8. Od katoličkog tiska stigao je novi broj: Katoličkog tjednika, Glasa koncila i Glasnik srca Isusova i Marijina.

 

Bihać, 18. svibnja, 2014.                                                                                      Fra Anto Zrakić, župnik

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.