Načelnik Galijašević primio predstavnike katoličke zajednice u Bihaću

Načelnik Galijašević primio predstavnike katoličke zajednice u Bihaću

Prijem kod načelnika BihaćaDana 9. listopada u 9 sati načelnik općine Bihać g. Emdžad Galijašević i predsjedavajući općinskog vijeća g. Roman Jurić primili su predstavnike katoličke zajednice u Bihaću: fra Antu Zrakića, župnika bihaćkog, fra Tomislava Svetinovića, župnog vikara, vlč. Milu Šajfara, zavaljskog župnika, te ispred časnih sestara Klanjateljica Krvi Kristove, predstojnicu s. Anu Iveljić. Na sastanku se razgovaralo o suradnji općine Bihać s katoličkom zajednicom u Bihaću i Zavalju. Tom prilikom je dogovoreno nekoliko projekata vezanih za rad katoličke zajednice koje će općina Bihać podržati. Na sastanku je također naglašeno kako je općina Bihać u ovoj godini ostvarila dobru suradnju s katoličkom zajednicom. Kako je sam župnik fra Anto naglasio, a to je prihvatio i u svom intervjuu ponovio načelnik Galijašević, da suživot ovdje u Bihaću moramo graditi na istini.

Autor

Prijem kod načelnika Galijaševića

Prijem kod načelnika Bihaća

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.