Proslava sv. Marie de Mattias, utemeljiteljice sestara Klanjateljica Krvi Kristove

Proslava sv. Marie de Mattias, utemeljiteljice sestara Klanjateljica Krvi Kristove

Proslava sv. Marie de MattiasI ove godine kao i proteklih, usprkos hladnoći i poledici, u našoj župi Sv. Ante Padovanskog u Bihaću, 4. veljače 2014. proslavljen je blagdan svete Marije de Mattias, Utemeljiteljice sestara Klanjateljica Krvi Kristove. Svečanom misom, koju je slavio gosp. Župnik fra Anto Zrakić u koncelebraciji kapelana fra Tomislava Svetinovića, te svetom pričesti pod obje prilike, molitvom i pjesmom sestre, članice Molitvene zajednice Krvi Kristove u zajedništvu s ostalim župljanima, molile su i slavile. Ispunjenih srdaca, uz pripravljeni stol,koji su pripravile članice Molitvene zajednice,  topli čaj, radosno druženje i veselu pjesmu još jednom smo posvjedočili da želimo „ svakog dana postajati sve više klanjateljice u duhu i istini te životom svjedočiti za spasiteljsku vrijednost Jaganjčeve krvi, gajeći u svojim srcima ljubav prema Isusu i nastojeći da ga i drugi upoznaju“.

Antonija Grgić

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.