Završeno renoviranje dijela prizemlja župne kuće

Završeno renoviranje dijela prizemlja župne kuće

Renoviranje kuhinje i hodnikaProšlog je tjedna renovirana kuhinja s hodnikom u prizemlju. Nakon dužeg promišljanja što učiniti odlučeno je da se stupi u obnovu te dvije prostorije jer su od velike važnosti. Kuhinja sama po sebi, ali i hodnik jer je na jednom dijelu otpao dio stropa, pa je postojala opasnost da se to urušavanje ne nastavi. Tom prigodom se odlučilo promijeniti taj dio elektroinstalacija jer su i one već bile dotrajale što se može vidjeti na fotografijama. Postojala je čak i opasnost od mogućeg zapaljenja. Tako je sad, što se tiče elektroinstalacija, prizemlje odvojeno od ostala dva kata kuće. Ovo je samo mali dio onoga što bi se još na kući trebalo odraditi. Nadamo se da ćemo u skoroj budućnosti imati dovoljno financijskih sredstava da i taj dio uradimo.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.