Uskrsna akademija u KŠC-u

Uskrsna akademija u KŠC-u

Uskrsna akademija u KŠC-u, 2014Dana, 16. travnja s početkom u 17:00 sati u KŠC Bihać, održana je prigodna Uskrsna akademija koju su otvorile učenice istoimenog školskog zbora s pjesmom: „Po ovoj gozbi Uskrsnoj“. Nakon njihove izvedbe uslijedio je ostali dio programa s raznim predstavama, igrokazima i glazbenim točkama. Završni nastup s pjesmom: „Da te samo dotaknem“ imala je FRAMA Bihać predvođena gospođom Emilijom Vuković. Na akademiji je bilo prisutno oko 200-tinjak posjetitelja. Na kraju svih izvođača riječ pozdrava uz Uskrsnu čestitku uputio je i ravnatelj KŠC don Slavo Grgić. Tim je završila još jedna Uskrsna akademija 2014.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.