Uskrsna akademija OŠ Harmani II, podružnica Žegar

Uskrsna akademija OŠ Harmani II, podružnica Žegar

Uskrsna izložbaI ove je godine, 14. travnja, u prostorijama OŠ Harmani II podružnica Žegar u prijepodnevnim satima održana izložba učeničkih radova s Uskrsnom tematikom. Članovi žirija su svojim bodovanjem od 1 do 10 imali priliku ocijeniti 28 učeničkih radova. Prvo mjesto su osvojile dvije učenice Vlatka Franjić i Iva Franjić, drugo mjesto je osvojio Marko Lovrić, a treće mjesto, također dvije učenice, Božana Živković i Lucija Mlinarić. Istog dana u večernjim satima održana je i prigodna Uskrsna priredba u kojoj su sudjelovali svi učenici od I. do IX. razreda, ali i učenici iz KŠC-a. Dvorana za priredbu je bila popunjena do posljednjeg mjesta. Gotovo svi roditelji, braća i sestre učenika, prosvjetni radnici, i drugi gosti došli su podržati učenike u njihovim kreativnim i nadasve zanimljivim izvedbama. Na kraju programa uslijedilo je proglašenje najbolje urađenih učeničkih radova uz obraćanje nazočnima g. Romana Jurića, predsjedavajućeg OV-a, i ravnateljice gospođe Tijane Biščević. Nadamo se da će se ova lijepa tradicija nastaviti održavati i u godinama koje su ispred nas.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.