Uklanjanje deponije smeća pored groblja u Dubravicama

Uklanjanje deponije smeća pored groblja u Dubravicama

Radna akcijaProtekli vikend framaši su imali još jednu radnu akciju – uklanjanje smeća sa groblja u Dubravicama. U subotu 11.01.2014 god. pobrinuli smo se za groblje sv. Jurja u Dubravicama/Lohovska brda . U radnoj akciji je sudjelovalo troje framaša (Anamarija Mihić,Ivan Ivankić i Iva Vujić) zajedno sa našim duhovnim asistentom fra Tomislavom Svetinovićem i gospodinom Milom Jurkovićem iz Dobrenice koji nam je ustupio svoje prijevozno sredstvo kako bi olakšali prijevoz smeća do Golubića.

Framaši su i ovoga puta ozbiljno shvatili svoj zadatak, te je akcija uspješno zavšena u roku od 2 sata (09:00-11:00).

Iva Vujić

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.