Uočnica sv. Josipa u Drvaru

Uočnica sv. Josipa u Drvaru

Uočnica sv. Josipa u DrvaruDana 18. ožujka 2014. godine, na treći dan trodnevnice sv. Josipa zaštitnika župe Drvar, grupa framašica glazbene sekcije FRAME Bihać, predvođene gospođom Emilijom Vuković animirale su svetu misu koju je predvodio fra Tomislav Svetinović, župni vikar iz Bihaća i duhovni asistent Frame Bihać uz koncelebraciju drvarskog župnika don Ive Martinovića i njegovog župnog vikara don Marka Stojčića. Nakon svete mise bilo je upriličeno euharistijsko klanjanje, a nakon toga su framašice otpjevale nekoliko prigodnih duhovnih pjesama. Dan ranije, na drugi dan trodnevnice, misu je imao fra Anto Zrakić, župnik iz Bihaća. Župnik don Ivo i njegov kapelan don Marko velikodušno su i prijateljski počastili goste iz Bihaća. U znak zahvale u župnoj kući priredili su večeru uz ugodno druženje. Na koncu se fra Tomislav zahvalio domaćinima na pozivu i prijemu. Sretni i zadovoljni što smo svojim nastupom uljepšali uočnicu sv. Josipa odlučili smo i dalje održavati prijateljske odnose te naše drage prijatelje sljedeći put ugostiti u župi Bihać.

Monika Jurić

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.