Posjet načelnika Galijaševića i predsjedavajućeg OV-a Bihać Jurića župnom uredu u Bihaću

Posjet načelnika Galijaševića i predsjedavajućeg OV-a Bihać Jurića župnom uredu u Bihaću

Posjet načelnika Galijaševića župnom uredu u BihaćuDana 20. prosinca prema dogovorenom protokolu župni ured u Bihaću posjetio je načelnik grada Bihaća gdin. Emdžad Galijašević i gdin. Roman Jurić – predsjedavajući OV-a Bihać. Razlog posjete čelnih ljudi općine je čestitka za predstojeće blagdane svim vjernicima katoličke vjeroispovijesti. U razgovoru s bihaćkim župnikom fra Antom Zrakićem načelnik je istaknuo dugogodišnju multietičnost i toleranciju koja je prisutna u gradu Bihaću. Pored toga načelnik je naglasio da će općina Bihać ubuduće, kao što je to i ranije činila, pomagati župni ured u Bihaću. Nakon susreta sa župnikom i župnim vikarom, načelnik i predsjedavajući OV-a Bihać su se uputili kod časnih sestara „Klanjateljica Krivi Kristove“ da i njima upute čestitku za predstojeće božićne blagdane.

 Za više fotografija kliknite ovdje

Autor

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.