Radna akcija framaša

Radna akcija framaša

Odvoz smeća s groblja na VrkašićuDana 17. i 20. prosinca framaši su imali radnu akciju – čisćenje smeća sa groblja. U utorak 17.12, bili smo na groblju Križ-Žegar te smo sve smeće, koje se nalazilo u groblju, iznijeli van u kontejnere kako bi ga radnici komrada mogli odvesti. Dana 20.12 bili smo na groblju u Vrkašiću te smo se zadržali dva sata u čišćenju jer se nataložilo smeća od prije, budući da nitko nije mario za to. Natovarilo smo pun kontejner smeća. Nadamo da će se od sada paziti gdje se odlaže smeće da se takvo što više ne ponavlja. Zahvaljujemo se našem duhovnom asistentu fra Tomislavu Svetinoviću na prijevozu.

Za više fotografija kliknite ovdje

Ana Šimić, predsjednica frame

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.