Gosti iz Zaprešića

Gosti iz Zaprešića

IMG_0915U nedjelju, 26. 10. 2014, našu župnu crkvu posjetio je mješoviti pjevački zbor KUD-a ”Ban Josip Jelačić”. Kulturno umjetničko društvo ”Ban Josip Jelačić” iz Zaprešića jedan je od najstarijih društava ovog dijela Hrvatske. Pod vodstvom svog dirigenta Hrvoja Banaja bili su glazbena pratnja današnjem misnom slavlju, a nakon mise počastili su nas svojim kratkim koncertom. Na koncertu su prisustvovali i održali kratki prigodni govor, gradonačelnik grada Bihaća Emdžad Galijašević, dr. Roman Jurić te predsjednik KUD-a Napredak iz Bihaća Vinko Šantić. Svojim darovima zahvalili su se našim gostima na ugodno nastupu, a potom napravili zajedničke fotografije kako bi se uvijek mogli sjećati njihovog prvog, ali ne i posljednjeg dolaska. Drago nam je što na ovakav način održavamo komunikaciju s drugim gradovima  i nadamo se da ćemo i u budućnosti nastaviti s tim.

Monika Jurić

Za više fotografija kliknite ovdje.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.