Uređenje župske knjižnice

Uređenje župske knjižnice

Uređenje župske knjižniceJoš je jedna radna akcija uspješno privedena kraju. Dana 14. kolovoza 2013. Godine, uz pomoć g. Ankice Vuković i nekoliko framašica završeno je uređivanje župske knjižnice. Iako sama knjižnica ne obiluje velikim brojem knjiga, ona posjeduje vrijedne dokumente i arhivsku građu koje je bilo neophodno presložiti u nove prostorije gdje će se ubuduće lakše moći doći do takvih dokumenata. Ovim putem se zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u čišćenju i uređenju knjižnice te pozivamo sve župljane na slobodno korištenje knjižnične građe, ali i na njeno obogaćivanje i proširivanje dobrovoljnim donacijama svojih knjiga.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.