Kreativna radionica FRAME Bihać

Kreativna radionica FRAME Bihać

Pravljenje adventskih vijenacaKako se bliži vrijeme Adventa, naši su framaši pokrenuli akciju pripreme adventskih vijenaca koji bi trebali biti izloženi iduće nedjelje na svetim misama. Tako smo mi u ponedjeljak, 25. studenog, s voljom i spremnošću pokrenuli ovu akciju u svrhu kako rekreacije i oslobađanja viška kreativnosti tako i prikupljanja novca koji bismo koristili za svoja putovanja. Uz pomoć župe i našeg duhovnog asistenta prikupljeni su svi materijali. Radna akcija pravljenja adventskih vijenaca nastavit će se u petak, a do sada smo ih napravili 40. To je velika brojka s obzirom da smo vijence pravili otprilike 2-3 sata. Kao i uvijek veseli i nasmijani, vrijeme nam je brzo proletilo i nadamo se da će tako biti i u petak.

Monika Jurić

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.