Posjet načelnika Bihaća i predsjedavajućeg OV Bihać župnom uredu

Posjet načelnika Bihaća i predsjedavajućeg OV Bihać župnom uredu

Posjet načelnika Bihaća i predsjedavajućeg OV Bihać župnom ureduDanas 19. travnja u poslijepodnevnim satima, povodom Uskršnjih blagdana, u posjet župnom uredu došao je načelnik općine g. Emdžad Galijašević i predsjedavajući OV g. Roman Jurić, u pratnji savjetnika općinskog vijeća g. Elmedina Mehadžića, ravnatelja radio Bihaća g. Esada Budimlića, te ekipe novinara s RTV USK-a. U pred blagdanskom raspoloženju načelnik je razgovarao sa župnikom fra Antom o aktualnim pitanjima kako vjernika katolika u Bihaću, tako i situacije koja se tiče svih građana Bihaća. Ovom prilikom župnik fra Anto je ponovno naglasio potrebu rješavanja nacionaliziranog groblja Crkvina (sv. Lucija). Bilo je i govora o realnom statusu zvonika crkve sv. Ante u središtu grada, gdje je župnik naglasio potrebu zaštićivanja i zagrađivanja prostora ispod zvonika (predvorja crkve). Nakon boljeg upoznavanja s realnom situacijom zvonika, načelnik je obećao adekvatnu pomoć koliko ona bude u njegovoj ingerenciji. Načelnik je također naglasio da je i on osobno, ali i općina Bihać spremna pomoći i podržati svaki pozitivan i dobar projekt za dobro katolika i građana grada Bihaća. Na kraju župnik se još jednom zahvalio na doniranim sredstvima kako za popravku krova župne crkve tako i za obnovu dotrajalog mehanizma i konstrukcije zvona na zvoniku župne crkve.

Autor

Za izjavu načelnika općine g. Galijaševića kliknite ovdje

Za izjavu predsjedavajućeg OV g. Jurića kliknite ovdje

Za izjavu župnika fra Ante kliknite ovdje

Za Uskrsnu čestitku fra Ante kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.