Posjet sv. Nikole župi Bihać

Posjet sv. Nikole župi Bihać

Sv. Nikola u BihaćuNa veliku radost djece bihaćke župe, sv. Nikola je i 2012. godine obradovao svu dobru i poslušnu djecu svojim dolaskom. U prepunoj crkvi nakon pučke sv. mise Sv. Nikola je svoj djeci uručio prigodne darove. Uz poklone koji su najviše obradovali mališane naše župe, sv. Nikola je uputio i par savjeta djeci i roditeljima. Djeci se obratio sa savjetima o poslušnosti roditeljima i marljivosti u školi, a roditelje je potaknuo na strpljivost i razumijevanje prema dječijoj nestašnosti i pravi katolički odgoj. Pored mališana, oduševljenje i iznenađenje nisu mogli sakriti ni sami roditelji koji su došli u njihovoj pratnji. Za oproštaj, sv. Nikola je iskazao želju za ponovnim posjetom našoj župi i ove godine, uz nadu da će njegova torba biti ispunjena slatkim darovima, a ne šibama.

Ovo je uistinu bio jedan lijep i radostan dan za svu djecu župe sv. Ante Padovanskog u Bihaću. Uz nadu da se ispune njegove želje, i ove godine se radujemo posjetu ovog sveca, zaštitnika djece i pomoraca.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.