Predavanje za studente s IPF-a

Predavanje za studente s IPF-a

Interkulturalni odgojDanas, u poslijepodnevnim satima, u župnoj crkvi sv. Ante Padovanskog u Bihaću, održano je predavanje na temu ”Interkulturalni odgoj iz perspektive katoličanstva” za studente Islamskog pedagoškog fakulteta. Predavanje je održao župni vikar fra Tomislav Svetinović uz prisustvo prof. dr. Nusreta Isanovića, predavača na univerzitetima u Sarajevu, Zenici, Tuzli i Bihaću. Nakon predavanja prisutni studenti su mogli upitati i sve ono što ih zanima u katoličanstvu, a da to ranije nisu imali priliku saznati. Nakon završenog predavanja izražena je želja za daljnjom suradnjom između ove dvije konfesije i kroz ovakvu vrstu tribina i predavanja.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.