Župne obavijesti

Župne obavijesti
  1. nedjelja kroz godinu ( B )   – Bihać, 20. 09. 2015.

(mlada nedjelja)

  1. Mise kroz tjedan: rana u 8 sati: a) Za ++ Antu i Miodraga Dujmovića; b) Za ++ Milu Mihića i Franku Klepić-Mihić.

Kralje (9 i 30): Za ++ Franju, Ivu i Dragu Kneževića i sve pok. iz obitelji Knežević i Mihić.

Golubić (9 i 30): Za ++ Dragana Živkovića i sve pok. iz obitelji Petra i Kate Živković.

Vedro Polje (18 sati): Za ++ Luku i Jelenu Šimić i sve pok. iz obitelji Šimić i Veljača.

Ponedjeljak: Za ++ Luku, Mandu i Stipu Šimića.

Utorak: Za ++ Elviru i Ljudevita Misu, te sve pok. iz obitelji Misoni i Manceder. Srijeda:

Četvrtak: Za ++ Šimuna, Karmen, Vida, Ankicu, Blaža i Stanu Knežević i ostale pokojnike iz obitelji. Petak: Subota:

Slijedeća nedjelja (26. nedjelja kroz godinu): u 8 sati: a) Za ++ Nikolu, Anu, Jelu i Milu Uremovića i Petra Međugorca. b) Za ++ Dragicu i Franju Ilića i sve pok. iz obitelji Ilić, te Emila Hakenšmita i sve pok. iz obitelji Hakenšmit.  Kralje (9 i 30): Za + Ivu Kneževića. Golubić (9 i 30):

Vedro Polje (18 sati): Za ++ Luku i Jelu Dujmović.

  1. Ovaj tjedan je kvatreni tjedan, u srijedu, petak i subotu je post i nemrs.

3.Darovatelji za župnu crkvu: Jedna darovateljica iz Jezera 50 KM. Za crkvu u Kraljama: Knežević Boja + Ive iz St. Kralja – 50 KM, Jerković Josip + Ive iz St. Kralja 20 KM, Ćurić Josip + Ive iz St. Kralja 20 KM i Vuković Jozo + Ante iz Kralja 50 KM.    Darovatelji za božićne jaslice: jedna darovateljica iz Kralja 20 KM, Mlinarić Delfa ž. + Jure 20 KM, Jedna darovateljica iz Jezera 20 KM, Ivica Tomić + Stjepana iz Golubića 30 KM, Stipo Dejanović iz Golubića 20 KM, Ajša Šimić ž. Zrinka iz Vedrog Polja 20 KM, Jerković Mato iz St. Kralja 10 KM, Knežević Boja + Ive 10 KM i Čelan Mara ž. Joze 10 KM.

4.Tisak: Glas koncila, Katolički tjednik, Glasnik mira – Međugorje.

5.Preminuo je u Ekvatoru: 10. rujna 2015. godine Šimun Knežević – Mikić, sin Blaža i Stanislave rođ. Slipčević-Mikić iz Kralja, u 86. godini života. U Zagrebu je preminuo Dragan Lovrić, sin Marka i Zore rođ. Dujmović-Mimić u 65. g. ž. Pokop u Zagrebu u utorak na Markovu polju.

Također su ovoga tjedna preminuli: Fra Tomislav Trogrlić iz Brestovskog, koji je u Bihaću pastoralno djelovao kao mladi svećenik tijekom 1961. godine, te fra Rafo Lipovac sa Petrićevca, koji je bio župni vikar u našoj župi od 1954. do 1958. godine. Pokoj vječni…

U 18 sati (ponedjeljak) misa za školsku djecu i blagoslov šk. torbi prvačića i molitva za sretan početak školske godine.

Vjeronauk za krizmanike je u subotu u 10 sati.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.