ŽUPNE OBAVIJESTI 24. NEDJELJA KROZ GODINU /GOD. ”C”/ 11. rujna 2022.

ŽUPNE OBAVIJESTI 24. NEDJELJA KROZ GODINU /GOD. ”C”/ 11. rujna 2022.
  • Danas je 24. nedjelja kroz crkvenu godinu.
  • Iduće nedjelje svete mise u župnoj crkvi slavit ćemo u redovitim terminima i u Golubiću.
  • Od značajnih spomendana i blagdana u sljedećem tjednu izdvajamo: u utorak je spomendan sv. Ivana Zlatoustog, u srijedu je blagdan Uzvišenja Svetoga Križa, koji je ujedno i patron naše provincije Bosne Srebrene, u četvrtak je spomendan BDM Žalosne, u petak spomendan svetih Kornelija i Ciprijana, mučenika i u subotu je blagdan Rane Svetog Našeg Oca Franje.
  • Od sljedeće nedjelje započinjemo s vjeronaukom za prvopričesnike. Molimo roditelje i djecu prvopričesnike da dođu u nedjelju na susret koji će biti iza svete mise u 11 sati u župnoj crkvi.
  • Pozivamo djecu koja pohađaju osnovnu školu, a koja bi željela biti ministranti na susret koji će biti u subotu u 11 sati u župnoj crkvi. Bilo bi jako lijepo da imamo što više djece oko oltara, zato roditelji potičimo vas da dolazite sa svojom djecom na nedjeljne mise. Vi ste njima prvi svjedoci vjere, a mi fratri ćemo se truditi da im Crkva uvijek bude dragi dom.
  • Mise za pokojne kroz sljedeći tjedan u župnoj crkvi:

12. 9. ponedjeljak: +Lucija i Joco Lejić

13. 9. utorak: +č.s. Finka Dolibašić; Slavko Majstorović

14. 9. srijeda: +Ana i Ante Janković

15. 9. četvrtak: +Mate i Marija Jerković; Marija i Joso Mažar

16. 9. petak: +Mile i Marija Mihić; Franka Klepić-Mihić

17. 9. subota: +Marija Brčić