Župne obavijesti

Župne obavijesti

4. nedjelja korizme ( C )   – Bihać, 6. 03. 2016.

 

1.    Mise kroz tjedan: rana misa u 8 sati: a) Za ++ Miodraga i Antu Dujmovića, b) Za ++ Luku Pranjića, te Anu i Božu Šimića.

Kralje (9 i 30): Za ++ Stipu, Anu i Ivu Jankovića.

Golubić (9 i 30): Za ++ Jelu, Stipu, Luciju i Josu Ivankića.

Vedro Polje (16 sati): Za ++ Mariju, Franju i Zorku Jurić, te Franju, Jandriju i Milu Šimića.

Ponedjeljak:

Utorak:

Srijeda:

Četvrtak:

Petak: Kralje (16 sati): Za ++ Maricu, Peru i Katu Vuković, te Josu, Jelu i Jagu Ćurić.

Župna crkva (17 sati): Za ++ Branka, Franju i Ružicu Murgić i Franju Bilena.

Subota: Vedro Polje (16 sati): Za ++ Augusta, Milu, Marka, Luciju i Katicu Šantić, Božu Jurića i Luciju Klepić.

Župna crkva (17 sati): Za + Mihaela Jareba.

 

Slijedeća nedjelja – Peta korizmena (13. ožujka): rana misa u 8 sati: a) Za ++ Josu, Franju i Milku Hećimović, te Katu i Franju Lulića; b) Za ++ Franju, Katu, Marka i Kristinu Živković, te Milu i Franjku Dejanović. Pučka misa u 11 sati i budući da je mlada nedjelja bit će blagoslov sa Presvetim.

Kralje (9 i 30): Za ++ Zvonku i Antu Ćurića.

Vedro Polje (11 sati): Za ++ Luku, Delfu, Milu i Jelu Jurić.

Dobrenica (14 sati): Velika ispovijed za žitelje Dobrenice i sv. misa, te ispovijed bolesnika za Uskrs.

Golubić (16 sati): Velika ispovijed prije mise, i obilazak bolesnika.

 

Dragi vjernici, prijavite svoje bolesnike za ispovijed ili prakaratorima ili  nama u kancelariju, da bi se svi lijepo pomirili s Bogom za Uskrs u ovoj godini Milosrđa Božjega.

 

2.    Tisak: Glas koncila, Katolički tjednik.

3.    Preminuli su ovoga tjedna: Mirko Dujmović iz Vedrog Polja, sin Pere i Ane rođ. Jurić, u 76. godini života;  zatim, Milan Ivankić, sin Ivana i Jage rođ. Janković iz Golubića u 81. godini života. Milanov pokop je danas u 14 sati na groblju sv. Martina u Golubiću. Pokoj vječni .

1.    U slijedeću subotu (12. ožujka) dva autobusa voze naše hodočasnike sv. Josipu u Karlovac. Polazak je u 6 sati ujutro uhodanim redoslijedom: Vrkašić, Kralje, Vedro Polje, Bolnica, Žegar škola – Velebit i grad. Držite se brojeva svojih sjedišta u autobusu, ili se sporazumno zamijenite. Napominjemo: ponijeti putovnicu, toplu odjeću, obuću, te hrane i lijekova koji vam trebaju.

Kako sa ovim hodočašćem sv. Josipu hodočasnici žele iskoristiti i jubilarnu povlasticu oprosta u tom svetištu, treba se pripraviti na sakramente. Naglašavamo, milosti se mogu dobiti ako smo u miru sa svima i ako svima opraštamo. Ima još nekoliko mjesta u autobusu, a tko još nije uplatio može to učiniti i dobiti kartu.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.