Hodočašće u Ludbreg

Hodočašće u Ludbreg

 

LudbregU nedjelju, 7. rujna 2014. godine uputile smo se mi, sestre Klanjateljice Krvi Kristove, zajedno sa članicama molitvene zajednice Krvi Kristove i drugim vjernicima župe sv. Ante iz Bihaća u svetište Predragocjene Krvi Kristove u Ludbreg. U ranim jutarnjim satima osjetila se već u autobusu molitvena atmosfera koja je svoju puninu doživjela za vrijeme euharistijskog slavlja kojega je predslavio biskup zadarski Želimir Puljić. Svatko sa svojim osobnim nakanama i potrebama molio je Božji blagoslov koji dolazi po snazi Presvete Krvi. Svi osnaženi i ohrabreni vratili smo se svojoj obiteljskoj, redovničkoj i župnoj zajednici. Krv Kristova, koja je cijena našega otkupljenja, neka nas i dalje pročišćava i snaži za dobro koje nam je činiti.

s.Mirjana Juranović

Za više fotografija kliknite ovdje.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.