Proslavljen naslovni blagdan sestara Klanjateljica krvi Kristove

Proslavljen naslovni blagdan sestara Klanjateljica krvi Kristove

Blagdan Predragocjene krvi KristoveČasne sestre Klanjateljice Predragocjene krvi Kristove danas, 30. lipnja, proslavile su naslovni blagdan svoje kongregacije zajedno s članovima molitvene zajednice koja djeluje u župi Bihać. Svečano misno slavlje predvodio je župni vikar fra Tomislav Svetinović uz koncelebraciju župnika fra Ante Zrakića te ravnatelja KŠC-a don Slave Grgića. Nakon svete mise časne sestre zajedno s članovima molitvene zajednice i župnog zbora priredile su svečani domjenak. Tom prigodom predstojnica s. Ana Iveljić u ime časnih sestara i u ime molitvene zajednice i župnog zbora zahvalila se kapelanu fra Tomislavu na jednogodišnjem pastoralnom radu i doprinosu u župi Bihać, te mu zaželjela puno uspjeha i Božjeg blagoslova na službi župnog vikara u župi Vareš.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.