Proslava dana KŠC-a u Bihaću

Proslava dana KŠC-a u Bihaću

Proslava dana ŠKC-a u BihaćuPovodom obilježavanja dana škole Katoličkog školskog centra „Ivan Pavao II.“ u Bihaću, 22. listopada, našu župu je posjetio msgr. Marko Semren, pomoćni biskup banjolučki koji je u župnoj crkvi predvodio svečano misno slavlje. Osim cijenjenog oca biskupa u posjet su nam došli i ravnatelji drugih Katoličkih školskih centara iz Bosne. Misno slavlje uzveličao je zbor framašica naše župe pod ravnanjem fra Roberta Sliškovića, bivšeg bihaćkog župnog vikara. Nakon svete mise, svi nazočni uputili su se prema zgradi KŠC-a gdje je u novoizgrađenom amfiteatru upriličena akademija. Na akademiji su sudjelovali svi učenici, kako osnovne tako i srednje medicinske škole te naši gimnazijalci. Po završetku prigodnog programa uvaženi gosti i djelatnici škole nastavili su druženje u prostorijama istoimene škole.

Monika Jurić

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.