Župne obavijesti

Župne obavijesti
  1. nedjelja kroz godinu ( B )    – Bihać, 18. 10. 2015.

MISIJSKA NEDJELJA (mlada nedjelja)

 

  1. Mise kroz tjedan: rana u 8 sati: a) Za ++ Biserku, Juraja, Anku i Franju Grgića. b) Za + Luku Velića.      Pučka misa u 11 sati.

Kralje (9 i 30): Za ++ Alojzija, Ljubu, Luku i Mandu Vuković.

Golubić (9 i 30): Za ++ Juru, Franku i Luciju Grgić, te Matu i Klaru Čagljević.

Vedro Polje (18 sati): Za ++ Božu i Franju Jurića i sve pok. iz ob.

 

Ponedjeljak: Za + Franju i Daroslava Ivaškovića i Andreja Mandića.

Utorak: Za ++ Marka, Katu, Ivicu, Anticu, Stipu, Branku i Luciju Janković, te Stanislavu Cvitković.

Srijeda: Za ++ Lucu, Petra i Dragu Tomića.

Četvrtak: Dan Katoličkog školskog centra „Ivan Pavao II“ i sv. misa u župnoj crkvi je u 11 sati i predvodi je pomoćni banjalučki biskup dr. Marko Semren. U 18 sati misa je: Za ++ Jelenu i Zvonimira Medvidovića i sve pok. iz obitelji Medvidović.

Petak: Za duše u čistilištu.

Subota: Za ++ Ivana, Anu i Jandru Kolića i sve pok. iz ob. Kolić.

 

Slijedeća nedjelja: (30. nedjelja kroz godinu): Spomendan je bl. Katarine Kotromanić, posljednje bosanske kraljice. Počinje zimsko računanje vremena: u tri sata nakon subote u nedjelju ujutro – kazaljke na satu pomaknuti jedan sat unazad.

Rana misa u 8 sati: a) Za ++ Marka, Danku, Ivana i Dragu Jurića. b) Za ++ Martu Bujanović i č. s. Nedjeljku Bujanović.

Kralje (u 9 i 30): Za ++ Marka, Ivu, Martina i Maru Mihić.

Golubić (u 9 i 30):

Vedro Polje (17 sati): Za ++ Iliju i Jelu Šimić, Mariju Kužet, Dragicu Zobec i ost. pok. iz ob. Šimić.

 

  1. Darovatelji za božićne jaslice: Jakovac Ivanka iz Luka – 50 KM, Vlašić Igor + Ante iz Žegara 200 kuna, Ivan i Katarina Velić iz Luka 20 KM, Altić Vera + Franje iz Žegara 10 KM, Jurić Ante iz Vedrog Polja 10 KM, Vuković Zora iz Vedrog Polja 10 KM, Jurić Mara Luke iz Vedrog Polja 10 KM, darovateljica iz Privilice 50 KM, Franjić Antun sa Križa 10 KM, Ivan Mikić + Rajmunda iz Kralja 10 KM i jedan darovatelj iz Kralja 10 KM.

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.