Humanitarna pomoć MRV-a Bihać stradalima u poplavama općini Orašje

Humanitarna pomoć MRV-a Bihać stradalima u poplavama općini Orašje

Humanitarna pomoć stradalima u poplavamaU nedjeljnim poslijepodnevnim satima 25. svibnja u prostorijama Islamskog pedagoškog fakulteta u Bihaću održana je sjednica članova MRV-a Bihać gdje je jednoglasno odlučeno da se novčana sredstva (oko 3 500 KM) utroše u nabavku najnužnijih namirnica za stradale u poplavama općine Orašje. Brzim i učinkovitim djelovanjem za par sati namirnice su nabavljene i utovarene u kombi koji je, zajedno s konvojem Crvenog križa/krsta iz Bihaća, trebao sutradan krenuti prema Orašju. Kao predstavnici MRV-a u ovom konvoju sudjelovale su dvije članice: gospođa Izeta Hošić i gospođa Višnja Anušić. Na opće zadovoljstvo konvoj je sretno stigao na odredište i namirnice su proslijeđene do odgovornih organa koji će to dalje distribuirati do ugroženih mještana općine Orašje. Ova gesta je najbolji pokazatelj kako su se članovi MRV-a Bihać i na ovaj način spremno odazvali da zajedno pomognu onima kojima je pomoć trenutno najpotrebnija.

Autor

Za više fotografija kliknite ovdje

Ostavite komentar

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.